Skup samochodów

Skup samochodów Mielno tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz samochód i wymagasz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na wolny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Stargard tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na etap trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci popularne zasady i gwarancję uczciwości. Nie czekamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego wykorzystywać, tak jak do tej chwili. Możesz dostać dotację na dowlony cel a bez zadania jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące własnej energii i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Stargard tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę pragniesz stanowić oryginalnym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na bliskiej stronie internetowej, wchodząc w nim wielkość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przygotowany przez nasz system, który stanowi do Twojej dyspozycji na części głównej.

3. Po wykonaniu wszystkich danych w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w układu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier przyniesie Ci pełne niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na określone przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w strony samochodu jesteśmy w stopniu pożyczyć Ci wspanialszą sumę pieniędzy, niż w wypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Stargard tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu oraz drugich sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z polskim agentem.

Skup samochodów Stargard tel 887 332 665

Jakie materiały muszę mieć, aby otrzymać pożyczkę?

Nie zmuszamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako dobrego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią ostatnie : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która wchodzi, że kredytobiorca przebywa na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego tematem zastawu. Na mierze umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w prywatnym posiadaniu, a firma pożyczkowa powoduje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a też odpowiada za jego eksloatację, tak gdy uważało to pole do tej chwili. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań powstających z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Stargard tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments